Masáže pro pejsky a kočičky

Holistický přístup

Vždy s majitelem proberu celý život pejska i jeho psychický stav, podle toho poté vyhodnocujeme průběh masáže a následné péče

Veterinární dohled

Spolupracuji s veterinární klinikou v Lužci nad Cidlinou. Vhodnost masáží konzultuji, po domluvě s majitelem, s týmem nebo ošetřujícím veterinářem zvířete

Individuální péče

Ke každému zvířeti přistupuji zcela individuálně dle jeho psychického a fyzického rozpoložení a plemenné příslušnosti.

Terapie v pohodlí domova

Zvíře se v domácím prostředí cítí bezpečně a uvolněně. Masáž bude tedy pro zvíře příjemná a poté může jít ihned relaxovat.

Jednoduché objednání

Nejčastěji mě zastihnete na telefonním čísle 728 373 636, kde je možné nejen se objednat, ale také dotazovat.

Rekvalifikace a vzdělávání

Neustále se vzdělávám a posouvám své znalosti. Zajímám se nejen o kostru, svaly, klouby a fascie, ale také o práci s energiemi.

Služby

Dornova metoda

Jemná manuální technika, kdy za aktivní účasti vybraných svalových skupin a přiměřeného tlaku dochází k navrácení kloubů a kostí do správné fyziologické polohy.

The Canine Touch

Jemná holistická manuální technika, která napomáhá svalové relaxaci a zlepšují proudění krve a lymfy, což má pozitivní vliv na motoriku, výkon i chování zvířat.

Harmonizace zvířat

Rovnováha těla a duše je základním stavebním kamenem pro udržení zdraví. Při této technice se pracuje s energií, která se navrací do původního vyváženého stavu.

JAK VZNIKLO DENSIA PHYSIO

Rovnováha a harmonie je pro mě v životě opravdu důležitá a velmi mě naplňuje má práce a soužití se zvířaty a hledání vzájemného pochopení, pokory, respektu a komunikace.

Mé jméno je Denisa Mazánková a pocházím z Chlumce nad Cidlinou. Vyrůstala jsem ve stáji se sportovními koňmi, kde jsem měla tu čest být denně v kontaktu se špičkovými trenéry, veterináři, fyzioterapeuty a především majiteli, díky kterým jsem pochopila, jak důležitá je láska a péče nejen o tělo, ale také o duši zvířete.

Po úraze se však všechno změnilo…

Zaujala Vás moje práce?

Neváhejte se objednat. Termíny se rychle plní!

Kde působím

Královéhradecký kraj okres Hradec Králové a Jičín
------------------
Středočeský kraj okres Nymburk a Kolín

Telefon

Termíny se rychle plní. Pro rezervaci termínů volejte na číslo:

+420 728 373 636

E-mail

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se mi napsat na email:

Spolupracujeme

Veterina Lužec, MVDr. Jiří Měsíček

Veterinární ordinace leží v centru obce Lužec nad Cidlinou a její tým zajišťuje komplexní vyšetření a veterinární péči. V ambulanci se vždy setkávám s osobním a přátelským přístupem na profesionální úrovni.

tel.: 724 569 414, e-mail: veterinaluzec@seznam.cz, FB, webová stránka

Marta Mannelová - Tellington TTouch

Marta Mannelová je první Tellington TTouch trenérkou P1 v ČR, která absolvovala tříleté studium ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Aktivně se věnuje práci se zvířaty nejen během soukromých sezení, ale také při návštěvách útulků.

Více se o Martě a metodě dozvíte na jejím webu.

ttouch logo mensi

© Densia Physio – Masáže lidí a zvířat