DensiaPhysio - Denisa Mazánková

DensiaPhysio - Denisa Mazánková

Rovnováha a harmonie je pro mě v životě opravdu důležitá a velmi mě naplňuje má práce a soužití se zvířaty a hledání vzájemného pochopení, pokory, respektu a komunikace.

Mé jméno je Denisa Mazánková a pocházím z Chlumce nad Cidlinou. Vyrůstala jsem ve stáji se sportovními koňmi, kde jsem měla tu čest být denně v kontaktu se špičkovými trenéry, veterináři, fyzioterapeuty a především majiteli, díky kterým jsem pochopila, jak důležitá je láska a péče nejen o tělo, ale také o duši zvířete.

Po úraze jsem hledala jiný pohled na svět, než ten z koňského sedla, a objevila jsem sportovní kynologii a následně i border kolie, které úplně změnily můj život. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a zase úplně jinou práci se zvířaty a péči o ně.

Úraz mojí agiliťácké parťačky Blackie (malý knírač) mě dostal prvně do kontaktu s Dornovou metodou pro zvířata. Po uzdravení bylo vše jasné, abych se mohla starat o její malé tělíčko, potřebuji na kurz. Ale to jsem ještě nevěděla, jak moc mě to chytne.

Od té doby má zvědavost a touha po poznání jen roste a kdykoliv můžu, dále se vzdělávám a zdokonaluji své znalosti. A jak tomu tak bývá, majitelé ošetřovaných pejsků se začali ptát, jestli bych nemohla namasírovat i je. Dlouho jsem odmítala, ale nakonec jsem se nechala přesvědčit a otevřela jsem svůj první masážní salon Densia Physio na adrese Kozelkova 22 v Chlumci nad Cidlinou.

Jsem nesmírně vděčná za možnosti, poznání a znovuobjevování již nalezeného, které díky zvířatům a lidem přichází do mého života. Ať už se jedná o nová přátelství nebo práci.

Masážní salon

Kozelkova 22 Chlumec nad Cidlinou 1. patro - vlevo

Telefon

Pro rezervaci termínů volejte na číslo:

+420 728 373 636

E-mail

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se mi napsat na email:

© Densia Physio – Masáže lidí a zvířat